fbpx

Kokie granuliniai degikliai – geriausi?

Šį žiemos sezoną turbūt kiekvienas pastebėjome, jog sąskaitos už šildymą išaugo drastiškai. Tam įtaką padarė daugybė faktorių – gamtinių dujų ir biokuro padidėjusios kainos, lauko temperatūra, neefektyvus energijos panaudojimas. Deja, tačiau ne visi granuliniai degikliai gali užtikrinti energijos taupymą. Tad kaip žinoti, kokie granuliniai degikliai yra geriausi ir kaip pasirinkti teisingai? 

Svarbiausia efektyvaus granulinio degiklio savybė – taupumas. Mūsų tikslas yra užtikrinti, jog degdamos granulės pagamina užtektinai energijos, reikalingos tinkamai apšildyti namus. Kad pasiekti geriausius rezultatus, granulinis degiklis turi atitikti šias savybes: 

Kokybiškos detalės. Granulinis degiklis turi būti pagamintas iš detalių, kurios užtikrintų įrenginio efektyvumą – greitą granulių uždegimą bei šilumos išlaikymą. Šiam procesui reikalingas tinkamas granulių uždegimo tenas

Automatinis rėžimas. Granuliniai degikliai gali būti 2 tipų – rankiniai ir automatiniai. Deja, tačiau tik automatinis degiklis gali užtikrinti maksimalų granulinio degiklio efektyvumą. Automatiniai užsikūrimo, užsigesinimo ir išsivalymo ciklai užtikrina, jog energija būtų naudojama tik tuomet, kai jos reikia. Papildomo termostato pagalba taip pat galite nustatyti temperatūrą, kurią nuolatos palaikys granulinis degiklis. 

Granulių talpos dydis. Granulinis degiklis padeda sutaupyti ne tik energijos ir lėšų, bet ir laiko. Būtent dėl šios priežasties svarbu tinkamai pasirinkti granulių talpos dydį. Natūralu, jog didesnį rezervuarą reikės pildyti rečiau, todėl rekomenduojama talpa yra 200 litrų arba didesnė, priklausomai nuo katilinės ploto. 

Paprasta priežiūra – dar vienas aspektas, padedantis sutaupyti laiko. Kai granulinis degiklis turi automatinio išsivalymo savybę, jums nebereikia kiekvieną dieną prižiūrėti katilo ir jį valyti. Tiesa, svarbu pasirinkti ir tinkamas granules, kuriose nebūtų per daug priemaišų, nes tokiu atveju degiklis gali užsikimšti. 

Taigi, akivaizdu, jog tinkamai pasirinktas granulinis degiklis yra ekonomiškas sprendimas jums ir jūsų šeimai. Beje, vienas iš tokių įrenginių – granulinis degiklis „Galius”, jungiamas prie beveik bet kokio katilo, užtikrinantis automatinį šildymą bei taupantis jūsų finansus ir laiką. Šie degikliai pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų, valdomi nuotoliniu būdu bei nereikalauja didelės priežiūros. Be to, degikliai gaminami Lietuvoje, todėl užtikrinamas geriausias kokybės ir kainos santykis. 

Norite sužinoti, ar jūsų turimą katilą galima automatizuoti bei įrengti granulinį degiklį? „Galius“ suteiks jums nemokamą konsultaciją bei pasiūlys tinkamiausią variantą. Skambinkite telefonu +37065003378 arba susisiekite asmenine žinute

2 komentarai apie “Kokie granuliniai degikliai – geriausi?”

  1. Sveiki,
    esame įsigiję granulinį katilą Kostrzewa Twin Bio. Katilas išmanus, tikėjomės patogaus naudojimo, tačiau vargome du metus, nes arba jis nebuvo tinkamai paleistas (mėnesį laiko kvietėm meistrą, nes neužsikurdavo), arba brokinis, o servisas – tragiškas! Žiemą, kai temperatūra -10, aptarnaujantis darbuotojas atvyko paleisti katilą tik po 4 dienų! Po 1metų naudojimo sudegė degiklio keramika, kurią pakeitė už nemažą kainą, o šiemet vasario mėnesį vėl subyrėjo degiklio keramika užsakėm naują,tačiau jau atėjo gegužės mėnuo, bet jokios žinios iki šiol nesulaukėm,
    Dabar prie šio katilo prijungė Galiaus degiklį ir iš karto palengvėjo, nes katilas veikia, naudojimas paprastesnis, o ir iškilus klausimui, galima kreiptis ir viską išspręsti bet kada. Ačiū!

    Atsakyti

Parašykite komentarą