fbpx

Kodėl jūsų katilui reikalingas granulinis degiklis?

Jūsų senasis katilas atima begalę laiko bei finansų? Turime gerą žinią – tikrai nebūtina jo keisti, galima automatizuoti įmontuojant granulinį degiklį „Galius“. 

Degiklio pagrindinė paskirtis – automatizuoti šildymą naudojant medžio granules. Kaitinimo elemento (teno) pagalba sukeliamas granulių užsidegimas ir taip šildomi jūsų namai. Montuoti jį galima į visus katilus, kurių krosnies durelės atitinka degiklio dydį. Svarstote, kokie privalumai įsigijus granulinį degiklį? Vardiname pagrindinius 3: 

1. Sutaupytas laikas

Kūrenant malkomis pagrindinis minusas yra tai, jog jums kiekvieną rytą jas tenka nešioti bei rankiniu būdu kūrenti katilą. Būtent granulinis degiklis „Galius“ išsprenžia šią problemą, nes jame įrengti automatiniai užsikūrimo, užsigesinimo ir išsivalymo ciklai. Taip pat yra galimybė degiklį valdyti nuotoliniu būdu. Tai reiškia, jog nustatyti kambario temperatūrą bei pageidaujamą veikimo laiką galėsite net nebūdami katilinėje.

Be to, granulės parduodamos sandariuose įpakavimuose, jos neužima daug vietos, todėl jas ypač paprasta transportuoti bei sandėliuoti namuose. Tai ne tik taupo jūsų laiką, bet ir sveikatą – įsigijus granulinį degiklį, pamiršite sunkių malkų skaldymą bei nešiojimą. 

2. Šildymas, taupantis jūsų finansus

Dar vienas žymus medienos granulių pliusas – degimo efektyvumas. Granulių kaloringumas daug didesnis nei malkų ar briketų (virš 5000 kcal/kg), todėl degant išgaunamas itin aukštas šilumos lygis. Taip pat prie degiklio įrengtas papildomas termostatas suteikia galimybę reguliuoti temperatūrą pagal savo poreikius. Palaikant stabilią temperatūrą, namuose nebelieka didelių temperatūros kritimų, todėl nereikės didelės energijos sugrąžinti temperatūrą į norimą.

Ne paslaptis, jog optimizavus šildymą bei padidinus jo efektyvumą, galite nemažai sutaupyti finansų. Granulės gaminamos iš perdirbtų medienos žaliavų (medienos pjuvenų, medžio drožlių, šiaudų, kukurūzų stiebai ir kt.). Kitaip tariant, tai biomasė, kuri yra pagaminta iš likusių bei nenaudojamų žaliavų, todėl nėra itin brangi.

3. Ekologiškas šildymas

Kaip minėjome, medžio granulės pagamintos iš perdirbtų žaliavų. Tai reiškia, jog šildant medžio granulėmis, sumažinate į aplinką išmetamą CO2 kiekį ir taip prisidedate prie švaresnio oro jūsų gatvėje. Be to, kadangi šildymo efektyvumas kur kas aukštesnis, jums automatiškai reikia mažiau kuro, jog tinkamai apšildytumėte namus. Tiesą sakant, medžio granulės yra vienas ekologiškiausių šildymo būdų.

Taigi, atnaujinus savo turimą katilą bei įrengus granulinį degiklį, tikrai nepasigailėsite. Jūs ne tik taupysite savo laiką, finansus bei padidinsite šildymo efektyvumą, bet ir prisidėsite prie švarios aplinkos skatinimo. 

Norite sužinoti, ar jūsų turimą katilą galima automatizuoti bei įrengti granulinį degiklį? „Galius“ suteiks jums nemokamą konsultaciją bei pasiūlys tinkamiausią variantą. Skambinkite telefonu +37065003378 arba susisiekite asmenine žinute

Parašykite komentarą