fbpx
LOGO

Publikuota: 

2024-02-07

Granulinis degiklis – geriausias šildymo patobulinimas kūrenantiems malkomis

Šildymas malkomis, briketais ar anglimis ilgą laiką buvo vienas populiauriausių būdų turėti šiltus namus. Šiais laikais žmonės nebenori tarnauti katilinei ir kiekvieną dieną rūpintis šildymu – nešioti malkas ir kurti katilą, kad namuose nenukristų temperatūra bei iš čiaupo bėgtų karštas vanduo. Granuliniai degikliai atsiskleidžia kaip puikus patobulinimas esamiems katilams, kurie naudoja kieta kurą šildymui.

Klausiate kodėl granulinis degiklis yra geriausias patobulinimas?

Panagrinėkime, iš kokių alternatyvų galima rinktis kūrenantiems malkomis ar kitu kietu kuru.

Šildymas elektra, šilumos siurbliais ar geoterminiu šildymu yra geras sprendimas naujos statybos A klasės namams. Mažesnį šilumos efektyvumą turintiems namams tai bus ne šilumos siurblys, o eurų siurblys. Ypatingai prie didesnių šalčių, šių šildymo sistemų efektyvumas krenta keliais kartais. Tai atsiliepia didesnėmis elektros sąnaudomis ko pasekoje išauga ir finansinės išlaidos.

Dujos yra patogus šildymo būdas jeigu šalia namų eina dujų trasa. Deja, iš trūkumų galima išskirti sparčiai kylančias dujų kainas ir  nemažas pradines investicijas. Taip pat reikalingas kasmetinis įrangos aptarnavimas ir specifinis katilinės įrengimas.

Kas lieka?

Jeigu jūsų namuose jau yra veikiantis kieto kuro katilas, paprasčiausia automatizuoti šildymą sumontuojant granulių degiklį į jūsų turimą katilą. Šildymas granulėmis yra priskiriamas prie šildymo kietu kuru. Pagrindinis skirtumas, kad jums nereiks kiekvieną dieną prižiūrėti katilinės. Užteks papildyti granulių talpą ir galėsite savaitei ar dviem (priklausomai nuo granulių talpos) nebesirodyti katilinėje bei džiaugtis norima temperatūra.

Lyginant su kitomis šilumos sistemomis, katilo automatizavimas įmontuojant granulinį degiklį yra pigus pasirinkimas. Priklausomai nuo pasirinkto komplekto, vidutiniškai tai kainuoja apie 1500€ su montavimo darbais. Kadangi nereikia keisti šildymo sistemos nuo pagrindų, granulių degiklio sumontavimas užtrunka apie 2-4 valandas ir galima iškarto džiaugtis automatizuotu šildymu.

Šildymo išlaidos taps mažesnės

Didžiulis pranašumas kieto kuro katilo automatizavimo granulių degikliu, kad būsimos kūrenimo išlaidos nebus didesnės. Tvarkingas sukapotų beržinių malkų erdmetris šiuo metu kainuoja 55€, o reikia bent 5 erdmetrių, kad išgautų tiek pat šilumos kiek iš tonos medžio granulių, kurios kaina 250€. Tad automatizavus jūsų turimą katilą kūrenti granulėmis jums ne tik nebereikės dirbti pečkuriu, bet ir sutaupysite.

Kaip žmonės atsiliepia apie granulių degiklį?

Puikus
Remiantis 75 atsiliepimais
Jaroslav Brys
Jaroslav Brys
2024-04-20
Ačiū .Gavau gerą daiktą už super kainą!
Regina Nemeikstiene
Regina Nemeikstiene
2024-04-20
Kokia palaima po darbo arba kur nors išvykus grįžti į šiltus namus! Kol kas tai tikrai džiaugiuosi įsigijus "Galius" degiklį. Dabar nereikia tiek daug vargti su malkomis, nei džiovinti, nei skaldyti, tik pasipildyti granulių ir viskas. Be to, ir aptarnavimas labai kompetentingas ir malonus.
Saulius Čiuras
Saulius Čiuras
2024-04-16
Puikus irenginys, profesionalus aptarnavimas. Rekomenduoju!
Aivaras Vascila
Aivaras Vascila
2024-04-15
Labai patenkinti esam.kol kas veikia gerai.
gintaras baronas
gintaras baronas
2024-04-14
Labai gerai viskas veikia. Džiaugiamės namuose pastovia temperatūra, atkrito daug rūpesčio.
Kestutis Cepulis
Kestutis Cepulis
2024-04-14
Ačiū, labai patenkinti granuliu degikliu "Galius" priežiura lengva. Komanda maloni, viska puikiai paaiskino ir greit sumontavo. Sėkmes darbuose ...
Loreta Lekaviciene
Loreta Lekaviciene
2024-04-14
Išsami informacija, malonus bendravimas, greitai ir kokybiškai atliktas darbas.Dėkui, sėkmės.
Kastytis Pavelčikas
Kastytis Pavelčikas
2024-04-14
Lūkesčiai pasiteisino. Dėkojame už kokybiškai atliktą darbą ir tikimės nenusivilti ateinančią žiemą. Sėkmės jums.
Egidijus Mozūraitis
Egidijus Mozūraitis
2024-03-26
Neperseniausiai įsigijome granulių degiklį, tai po dviejų savaičių naudojimo, labai džiaugiamės, palengvinom sau ir vaikams, nuo malkų vežimo į katilinę 😀 O dabar, 1, 2, 3 nuotoliniu būdu užsikūri pečių rytais, kai dar lovoje guli, o ypač savaitgalį, kai norisi ilgiau pagulėti lovoj 🙂 P.S Meistras kuris buvo atvykęs montuoti, tai labai greitai įmontavo degiklį, pajungė ir maloniai viską paaiškino 🙂 Na SUPER KOMANDA!! AČIŪ LABAI 🙂 Linkėjimai iš ŽEMAITIJOS

Specialus pasiūlymas!

Siekiant paskatinti žmones pereiti prie efektyvesnės šildymo sistemos ir daugiau nebevargti šildant namus malkomis, anglimis ar briketais siūlome 150 eurų nuolaidą užsisakantiems granulių degiklio išmanus pro+ komplektą. Spauskite mygtuką žemiau ir rezervuokite nuolaidą.

2024 © Galius | Visos teisės saugomos