fbpx
LOGO

Publikuota: 

2024-02-07

Granulinis degiklis – geriausias šildymo patobulinimas kūrenantiems malkomis

Šildymas malkomis, briketais ar anglimis ilgą laiką buvo vienas populiauriausių būdų turėti šiltus namus. Šiais laikais žmonės nebenori tarnauti katilinei ir kiekvieną dieną rūpintis šildymu – nešioti malkas ir kurti katilą, kad namuose nenukristų temperatūra bei iš čiaupo bėgtų karštas vanduo. Granuliniai degikliai atsiskleidžia kaip puikus patobulinimas esamiems katilams, kurie naudoja kieta kurą šildymui.

Klausiate kodėl granulinis degiklis yra geriausias patobulinimas?

Panagrinėkime, iš kokių alternatyvų galima rinktis kūrenantiems malkomis ar kitu kietu kuru.

Šildymas elektra, šilumos siurbliais ar geoterminiu šildymu yra geras sprendimas naujos statybos A klasės namams. Mažesnį šilumos efektyvumą turintiems namams tai bus ne šilumos siurblys, o eurų siurblys. Ypatingai prie didesnių šalčių, šių šildymo sistemų efektyvumas krenta keliais kartais. Tai atsiliepia didesnėmis elektros sąnaudomis ko pasekoje išauga ir finansinės išlaidos.

Dujos yra patogus šildymo būdas jeigu šalia namų eina dujų trasa. Deja, iš trūkumų galima išskirti sparčiai kylančias dujų kainas ir  nemažas pradines investicijas. Taip pat reikalingas kasmetinis įrangos aptarnavimas ir specifinis katilinės įrengimas.

Kas lieka?

Jeigu jūsų namuose jau yra veikiantis kieto kuro katilas, paprasčiausia automatizuoti šildymą sumontuojant granulių degiklį į jūsų turimą katilą. Šildymas granulėmis yra priskiriamas prie šildymo kietu kuru. Pagrindinis skirtumas, kad jums nereiks kiekvieną dieną prižiūrėti katilinės. Užteks papildyti granulių talpą ir galėsite savaitei ar dviem (priklausomai nuo granulių talpos) nebesirodyti katilinėje bei džiaugtis norima temperatūra.

Lyginant su kitomis šilumos sistemomis, katilo automatizavimas įmontuojant granulinį degiklį yra pigus pasirinkimas. Priklausomai nuo pasirinkto komplekto, vidutiniškai tai kainuoja apie 1500€ su montavimo darbais. Kadangi nereikia keisti šildymo sistemos nuo pagrindų, granulių degiklio sumontavimas užtrunka apie 2-4 valandas ir galima iškarto džiaugtis automatizuotu šildymu.

Šildymo išlaidos taps mažesnės

Didžiulis pranašumas kieto kuro katilo automatizavimo granulių degikliu, kad būsimos kūrenimo išlaidos nebus didesnės. Tvarkingas sukapotų beržinių malkų erdmetris šiuo metu kainuoja 55€, o reikia bent 5 erdmetrių, kad išgautų tiek pat šilumos kiek iš tonos medžio granulių, kurios kaina 250€. Tad automatizavus jūsų turimą katilą kūrenti granulėmis jums ne tik nebereikės dirbti pečkuriu, bet ir sutaupysite.

Kaip žmonės atsiliepia apie granulių degiklį?

Puikus
Remiantis 33 atsiliepimais
Birutė Zabitauskiene
Birutė Zabitauskiene
2023-12-30
Širdingai noriu padėkoti Galiui už granulių degiklį bei santechnikos darbuotojams.kurie suteikė visą informaciją ir sėkmės darbuose.
arvydas Lapinskis
arvydas Lapinskis
2023-12-30
Pristate labi greitai pajunge ,sureguliavo viska sutvarke saunuoliai
Vytautas Stančikas
Vytautas Stančikas
2023-12-30
1.Manau tobulas sprendimas už prieinamiausia kaina!!! 2.Greitai kokybiškai pritaikyta prie esamo katilo. 3. Labai aiškiai išaiškintas veikimo ir valdymo principas. Super labai patenkintas šiuo pasirinkimu. Rekomenduoju visiems kurie vergauja iki šiol kieto kuro katilams. !!!
Algis Novikovas
Algis Novikovas
2023-12-20
Sveiki naudojuosi dar neilgai bet kolkas esu patenkintas nebereikia dirbti kuriku ir dar pilnai neatsirinkau kurios granulės geresnės
Jat Jatjat
Jat Jatjat
2023-12-14
Rekomenduoju visiems..užsisakykite nesigailesite ..ačiu meistrams Galius-granuliu degikliai...gyvenu šiltai ...
Simona Vilčinskaitė
Simona Vilčinskaitė
2023-12-09
Viskas super greitai ir paprastai. Naudojamės ir kiekvieną dieną džiaugiamės, kad atsikratėme tiek daug vardo naudojant malkas. Geriausias sprendimas, kokį tik galėjome pasirinkti.
paprastai naturalus
paprastai naturalus
2023-12-09
Ačiū jums ,tai tikrai palengvino kasdienybe žiemos periode .nebereikia bėgioti apie pečiu ir visad šilta .Rekomenduoju visiem kas šildosi kietu kuru .atsimeta daug vargu ir nereiks keisti savo katilo .o sąnaudos neka didesnės nei kurentum malkomis .super viskas ,mestiukas kultūringas ir profesionalai viską idiegė ir išaiškino kaip kas.

Specialus pasiūlymas!

Siekiant paskatinti žmones pereiti prie efektyvesnės šildymo sistemos ir daugiau nebevargti šildant namus malkomis, anglimis ar briketais siūlome 150 eurų nuolaidą užsisakantiems granulių degiklio išmanus pro+ komplektą. Spauskite mygtuką žemiau ir rezervuokite nuolaidą.

2024 © Galius | Visos teisės saugomos