GRANULINIAI DEGIKLIAI GALIUS

PILNAI AUTOMATIZUOTAS

Automatiniai užsikūrimo, užsigesinimo ir išsivalymo ciklai. Valdymas pagal kambarių temperatūrą ar nuotoliniu būdu.

REALI TAUPYMO GALIMYBĖ

Degiklis nereikalauja A klasės granulių. Galima rinktis pigesnias, o tai leis sutaupyti apie 200eu per sezoną.

PASIEKIAMI KIEKVIENĄ DIENĄ

Dirbame 7 dienas per savaitę. Visuomet patariame visais šildymo klausimais bei išsprendžiame Jūsų rūpesčius.

Pasiūlymas iki gegužės 31 dienos:
Užsisakius standartinį granulių degiklio jį pakeisime išmaniu! (130€ vertės dovana)

 +3706 500 3376

Pasiūlymui liko:
Dienos
Valandos
Minutės
Sekundės

Pamirškite darbą katilinėje

Granulinis degiklis pasirūpins šiluma Jūsų namuose. Granuliniai degikliai, tai prietaisai montuojami prie naujo ar naudoto katilo. Jeigu kūrenimui naudojote paprastą medieną, briketus, anglis, skystą kurą ar gamtines dujas – dabar galime lengvai ir greitai tai pakeisti įmontuojant Galius granulių degiklį. 

Kur išleisite sutaupytus pinigus?

Degiklio konstrukcija nereikalauja aukščiausios klasės granulių. Galima naudoti pigesnias (prastesnės kokybės) granules. Tai leidžia sutaupyti apie 200eu kiekvieną šildymo sezoną. Lieka daugiau pinigų atostogoms ar kitoms pramogoms – rinktis Jums.

Esame granulinių degiklių gamintojai

Todėl galime užtikrinti geriausią kokybę ir kainą! Dėl pasirinkimo konsultuojame kiekvieną darbo dieną bei atvykstame į vietą. Pristatymas visoje Lietuvoje nemokamas.

Dažniausiai užduodami klausimai

Tinka praktiškai visiems kieto kuro katilams, turintiems iš priekio atidaromas dureles. Kai kuriems katilams, pavyzdžiui Viadrus, reikalinga nestandartinė degiklio degimo kamera, todėl granulių degiklio komplektas kainuoja 100€ brangiau.

Taip, sumontavus degiklį į jūsų katilą galima kūrenti tiek granulėmis tiek malkomis. Jeigu sugalvosite grįžti kūrenti malkomis ilgesnį laiką, reikės išimti degiklį. Procesas užtrunka 5 minutes, tereikia atsukti 2 varžtus ir tais pačiais varžtais prisukti plokštelę, kurią duodame, skylei uždengti. Klientai dažnai klausia šio klausimo prieš įsigydami degiklį, bet automatizavus katilą kūrenti granulėmis niekas nebenori grįžti prie kūrenimo malkomis. 

Granulių degiklis Galius nėra lepus granulėms – tinka visos sertifikuotos 6mm ar 8mm medžio granulės. Klientai siekiant sutaupyti dažnai naudoja ir nesertifikuotas medžio granules su kuriomis degiklis susidoroja lengvai. Prieš perkant nesertifikuotų granulių didesnį kiekį, rekomenduojame prasitestuoti su mažesniu granulių kiekiu. Kadangi granulės nesertifikuotos, didesnė tikimybė gauti granulių, kurios turės nedegių priemaišų, mažinančių granulių kaloringumą.

2022 metais išpopuliarėjo kitų BIO tipų granulės, pavyzdžiui kanapių, grikių, saulėgražų bei kitos augalinės kilmės granulės. Norint kūrenti šiomis granulėmis reikalinga Galius granulių degiklio modifikacija, kurios reikia teirautis pas mūsų šildymo ekspertus. Prieš perkant ne medžio granules rekomenduojame pasiskaičiuoti ar tikrai apsimoka, nes dažnu atveju ne medžio granulės turi dvigubai mažesnį kaloringumą, o kaina nėra dvigubai mažesnė.

Taip, degiklio automatika turi karšto vandens šildytuvo kontūro valdymo funkciją. Karšto vandens kontūras valdomas prijungus cirkuliacinius siurblius prie granulių degiklio. Tokiu atveju degiklis šildo vandenį pagal jo temperatūrą.

Vasarą degiklis pasileidžia ir šildo vandenį tik tada, kai to pareikalauja karšto vandens kontūro termostatas.

Kambario termostatas siunčia informaciją apie esamą kambario (gyvenamosios patalpos) temperatūrą degikliui ir pagal tai degiklis orientuojasi kaip jam veikti. 

Baziniame granulių degiklio komplekte kambario termostato nėra, todėl degiklis palaiko tik nustatytą katilo temperatūrą.

Standartiniame, išmaniame ir išmaniame pro+ degiklio komplektuose yra kambario termostatai, todėl degiklis veikia pagal kambario temperatūrą ir dirba tol kol yra pasiekiama jūsų nustatyta temperatūra bei neleidžia jai nukristi.

Klientai, kurie džiaugiasi šiltais namais

Privalumai

Automatinis išsivalymas

Paprasta priežiūra

Cirkuliacinių siurblių valdymas

Nuotolinis valdymas

2 metų garantija

Programuojamas darbo laikas

Papildoma avarinės ugnies apsauga

Nemokamas pristatymas

Ekonomiškos granulės

Klientų atsiliepimai

Geriausias produkto įvertinimas yra komentaras iš kliento lūpų. Mielai supažindinsime naujus klientus su esamais gyvai. 

Esu patenkinas įmonės Galius pasirinkimu, pateisino visus lūkesčius ir pageidavimus. Rekomenduoju, tikrai aukšto lygio meistrai.
Tomas
Nida
Džiaugiuosi, jog daugiau nebereikia kiekvieną dieną prižiūrėti katilinės. Visą katilinės darbą atlieka granulinis degiklis Galius.
Donatas
Kaunas
Kontaktus radau internete, netrukus susiekėme ir degiklis buvo sumontuotas mūsų katilinėje. Darbai atlikti greitai ir kruopščiai, tikrai rekomenduoju.
Genute
Kaunas

Keletas mūsų darbų

Bazinis degiklio komplektas šiuo metu tik 1430€ 1330€!

Šiuo metu granulinio degiklio komplektą galite įsigyti už ypatingą kainą. Į komplektą viskas įskaičiuota:

  • Degiklis
  • Granulių talpa 200l
  • Granulių tiekiklis (transporteris)
  • Atvežimas
  • Montavimas į katilą
  • Apmokymas naudotis

Pamirškite katilinės rūpesčius su granulių degikliu Galius. Susisiekite su mumis ir mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus.

Skambinkite
+37065003376

Granulių degiklio komplektai

STANDARTINIS

1440€

Komplektą sudaro:

IŠMANUS

1570€

Komplektą sudaro:

IŠMANUS PRO+

1810€

Komplektą sudaro:

Kur mus rasti?

Pavasario g. 16, Domeikava,
Kaunas,
LT-54351

*Prieš atvykstant į vietą susitarti laiką telefonu

Google nuoroda