GRANULINIAI DEGIKLIAI

Registruokitės konsultacijai ir iki spalio 12 dienos rezervuokite 200€ nuolaidą Išmanus PRO+ komplektui! Kiekis ribotas 17 vienetų

diena
valanda
minutės
sekundės

  Daugiau nei 1300 namų šeimininkų džiaugiasi katiluose įrengtais degikliais Galius

  PILNAI AUTOMATIZUOTAS

  Automatiniai užsikūrimo, užsigesinimo ir išsivalymo ciklai. Valdymas pagal kambarių temperatūrą ar nuotoliniu būdu.

  REALI TAUPYMO GALIMYBĖ

  Degiklis nereikalauja A klasės granulių. Galima rinktis pigesnias, o tai leis sutaupyti apie 200eu per sezoną.

  PASIEKIAMI KIEKVIENĄ DIENĄ

  Dirbame 7 dienas per savaitę. Visuomet patariame visais šildymo klausimais bei išsprendžiame Jūsų rūpesčius.

  Dažniausiai užduodami klausimai

  Tinka praktiškai visiems kieto kuro katilams, turintiems iš priekio atidaromas dureles. Kai kuriems katilams, pavyzdžiui Viadrus, reikalinga nestandartinė degiklio degimo kamera, todėl granulių degiklio komplektas kainuoja 100€ brangiau.

  Taip, sumontavus degiklį į jūsų katilą galima kūrenti tiek granulėmis tiek malkomis. Jeigu sugalvosite grįžti kūrenti malkomis ilgesnį laiką, reikės išimti degiklį. Procesas užtrunka 5 minutes, tereikia atsukti 2 varžtus ir tais pačiais varžtais prisukti plokštelę, kurią duodame, skylei uždengti. Klientai dažnai klausia šio klausimo prieš įsigydami degiklį, bet automatizavus katilą kūrenti granulėmis niekas nebenori grįžti prie kūrenimo malkomis. 

  Granulių degiklis Galius nėra lepus granulėms – tinka visos sertifikuotos 6mm ar 8mm medžio granulės. Klientai siekiant sutaupyti dažnai naudoja ir nesertifikuotas medžio granules su kuriomis degiklis susidoroja lengvai. Prieš perkant nesertifikuotų granulių didesnį kiekį, rekomenduojame prasitestuoti su mažesniu granulių kiekiu. Kadangi granulės nesertifikuotos, didesnė tikimybė gauti granulių, kurios turės nedegių priemaišų, mažinančių granulių kaloringumą.

  2022 metais išpopuliarėjo kitų BIO tipų granulės, pavyzdžiui kanapių, grikių, saulėgražų bei kitos augalinės kilmės granulės. Norint kūrenti šiomis granulėmis reikalinga Galius granulių degiklio modifikacija, kurios reikia teirautis pas mūsų šildymo ekspertus. Prieš perkant ne medžio granules rekomenduojame pasiskaičiuoti ar tikrai apsimoka, nes dažnu atveju ne medžio granulės turi dvigubai mažesnį kaloringumą, o kaina nėra dvigubai mažesnė.

  Taip, degiklio automatika turi karšto vandens šildytuvo kontūro valdymo funkciją. Karšto vandens kontūras valdomas prijungus cirkuliacinius siurblius prie granulių degiklio. Tokiu atveju degiklis šildo vandenį pagal jo temperatūrą.

  Vasarą degiklis pasileidžia ir šildo vandenį tik tada, kai to pareikalauja karšto vandens kontūro termostatas.

  Kambario termostatas siunčia informaciją apie esamą kambario (gyvenamosios patalpos) temperatūrą degikliui ir pagal tai degiklis orientuojasi kaip jam veikti. 

  Baziniame granulių degiklio komplekte kambario termostato nėra, todėl degiklis palaiko tik nustatytą katilo temperatūrą.

  Standartiniame, išmaniame ir išmaniame pro+ degiklio komplektuose yra kambario termostatai, todėl degiklis veikia pagal kambario temperatūrą ir dirba tol kol yra pasiekiama jūsų nustatyta temperatūra bei neleidžia jai nukristi.

  Tinka visiems katilams ir katilnėms

  Galius granulinis degiklis pasižymi mažais gabaritais, todėl lengvai pritaikomas mažose katilinėse ir taupoma vieta. Degiklio degimo kamera gali būti pritaikyta pagal katilą, todėl degiklis tinka įvairiems katilams.

  Pamirškite darbą katilinėje

  Granulinis degiklis pasirūpins šiluma Jūsų namuose. Jeigu kūrenimui naudojote paprastą medieną, briketus, anglis, skystą kurą ar gamtines dujas – dabar galime lengvai ir greitai tai pakeisti įmontuojant Galius granulių degiklį. 

  Privalumai

  Automatinis išsivalymas

  Paprasta priežiūra

  Cirkuliacinių siurblių valdymas

  Pasiekiami 24/7 (nebent užimti darbuose)

  Nuotolinis valdymas

  2 metų garantija

  Programuojamas darbo laikas

  lt

  Lietuviškas meniu

  Papildoma avarinės ugnies apsauga

  Nemokamas pristatymas

  Ekonomiškos granulės

  Bevielis kambario termostatas

  Klientų atsiliepimai

  Geriausias produkto įvertinimas yra komentaras iš kliento lūpų. Mielai supažindinsime naujus klientus su esamais gyvai. 

  Esu patenkinas Galius granuliniais degikliais, pateisino visus lūkesčius ir pageidavimus. Rekomenduoju, tikrai aukšto lygio produktas.
  Tomas
  Nida
  Džiaugiuosi, jog daugiau nebereikia kiekvieną dieną prižiūrėti katilinės. Visą katilinės darbą atlieka granulinis degiklis Galius.
  Donatas
  Kaunas
  Kontaktus radau internete, netrukus susiekėme ir degiklis buvo sumontuotas mūsų katilinėje. Darbai atlikti greitai ir kruopščiai, tikrai rekomenduoju.
  Genutė
  Šilalė

  Keletas mūsų darbų

  Partneriai

  Bazinis degiklio komplektas tik 1300€! 1400€

  Šiuo metu granulinio degiklio komplektą galite įsigyti už ypatingą kainą. Į komplektą viskas įskaičiuota:

  • Degiklis
  • Granulių tiekiklis (transporteris)
  • 200L plastmasinė granulių talpa
  • Atvežimas
  • Montavimas į katilą
  • Apmokymas naudotis

  Pamirškite katilinės rūpesčius su granulių degikliu Galius. Susisiekite su mumis ir mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus.

   Granulių degiklio komplektų pasirinkimai

   STANDARTINIS

   1440€

   Nuo 20€/mėn lizingu

   Komplektą sudaro:

   IŠMANUS

   1570€

   Nuo 25€/mėn lizingu

   Komplektą sudaro:

   IŠMANUS PRO+

   1810€

   Nuo 30€/mėn lizingu

   Komplektą sudaro: